Tai kokia gi ta vasara Pajūryje

Pasibaigus vasarai apima keistas jausmas... prisipažinsiu, aš iš tų labai mažos dalies žmonių, kuri labai myli rudenį. Todėl to jausmo, kai vasara baigiasi, negaliu pavadinti blogu, tiesiog... keista.

Pirmiausia keista dėl to, kad kaip ir daugeliui pajūrio gyventojų labai jaučiasi nurimusi aplinka.

Tikrai, atrodo kaip „ranka nuimta“, dar iš vakaro viskas šurmuliuoja, bėga paskutiniai poilsiautojai, o ryte atsikeli ir tuščia.. ramu.. net rugsėjo pirmosios bruzdesys tikrai nebuvo didesnis, nei kasdieniška vasaros diena.

Antra, tai buvo pirmoji mūsų Boutique by Smailer vasara.

Vasara kurios laukiau su dideliu nerimu ir nežinia kaip čia bus... ar išvis dirbsime, ar ateisite, Jūs, klientai, ar turėsime ką pasiūlyti ir žinoma kaip ir visiems pajūrio gyventojams labai rūpėjo geras oras ir saulė! Juk tik tai gali mums užtikrinti poilsiautojus iš visos Lietuvos ir tikrai kurortišką vasarą. 

Natūraliai apima apmastymų nuotaika, norisi viską prisiminti, suskaičiuoti, užfiksuoti ir žinoma pasidalinti su visais.

Labiausiai džiaugiamės, kad šią vasarą savo lentynas papildėme net 10 naujų gamintojų produktais, iš viso 125 naujais žaislais! Džiaugėmės išskirtinio dydžio pripučiamais fontanais, aukštai šokančiais ir nuo vandens atšokančiais kamuoliukais, išskirtinai kokybiškais smėlio žaislais. Kad kelionės namo neprailgtų atradome magnetinius žaislus, o kur jau pliušinių žaislų grožis ir mielumas, neabejojame kad ne vienas poilsiautojas apsikabinęs naują savo draugą grįžo namo. Negaliu atsidžiaugti, kad vasara buvo tikrai aktyvi - pasiūlėme Jums žaidimų ne tik dieną, bet ir naktį, ne tik ant žemės, žolės ar smėlio, bet ir vandenyje.

 

Prisiminus vasaros pradžios nuogastavimus, dar labiau šypsena kyla į viršų skaičiuojant skaičius:

Per 3 vasaros mėnesius savo Boutique sulaukėme per 1800 klientų.

Pardavėme virš 900 kamuoliukų (ir šokliųjų ir nuo vandens atšokančių).

Didieji pripučiami Fontanai išvažiavo džiuginti vaikus į daugiau nei 60 kiemų.

Naktį šviečiančios skraidančios lėkštės pasibaigė nesulaukę net vasaros pabaigos.

Putų šaudyklės tiesiog užkariavo visų širdis, kiek bepapildėme, vos atsiradusios būdavo išgraibstomos per kelias dienas.

Prisiminus smėlio žaislų populiarumą, labiausiai kyla pasididžiavimas, kad prisidėjome prie vartotojiškos elgsenos mažinimo, vertiname, kad  pradedate vertinti perdirbtus ir kokybiškus smėlio žaislus, kuriais mėgausitės ne vieną vasaros sezoną ir žinoma, jeigu tik žiema parūpins mums sniego, išbandysite juos ir naujuose sniego žaidimuose.

 

Neabejoju, kad mintimis grįšime į vasarą dar ir dar, šypsena ilgai nedings nuo veido, nes vasara tikrai buvo gera ir įsimintina.

Visiems, kurie linkėjote mums toliau dirbti, kurie lydėjote žodžiais „tik neužsidarykite, labai mums reikia tokių kaip Jūs“ atsakome drąsiai – bandomąjį metų terminą išlaikėme, patalpų nuomos sutartį pratęsiame, ir toliau stengsimės Jus nenuvilti, keisti bei plėsti asortimentą  būti pasiekiamais gyvai ir internetu!

 O dabar neriame į rudens gėrybes, prisipažinsiu, šįkart jau drąsiau, todėl dar įdomiau!

Iki greito susitikimo,

Jūsų Boutique by Smailer.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis