SMAILER   šeima savo pilną nuotykių ir iššūkių veiklą pradėjo dar 2014 metais, kai gimė pirmoji pati ryškiausia mieste vaikiška kepuraitėTas nenumaldomas noras dalintis, nuo tos ryškios kepuraitės pasiuvimo akimirkos išsiplėtojo į daugiausiai spalvų, daugiausiai modelių savyje talpinantį kepuraičių ir kitų siuvinių prekės ženklą SMAILER.

Mes nekuriame mados, mes ją sekame ir pasiūlome Jums tai kas geriausia!

 

Kepures   

  

SMAILER   -  tai Spalvingas Atsakingas Energingas Malonus Įdomus Reiklus ..... prekės ženklas. 

SMAILER - paprasti, ypač kokybiški ir laikui nepavaldūs modeliukai nešiojami ne vieną sezoną ir ne vieno vaikučio. Tai didžiausias spalvų ir modelių pasirinkimas. Mes nebijome eksperimentuoti, todėl būtent čia  Jūsų laukia viskas, ko Jums reikia :  kepurės vaikams ir suaugusiems, kaklo movos, skarelės, vaikiški marškinėliai. 

MES  visada šalia Jūsų – būname didžiausiuose parodose, Jūsų miestų šventėse, esame pasiekiami internetu ir žingsnis po žingsnio plečiame savo partnerių ratą, kad kuo paprasčiau mus surastumėte.

SMAILER - tai ne vieno žmogaus kūrinys. Už šio prekinio ženklo stovi komanda, kurios meilė, rūpestis ir atsakomybė, daro stebuklus.

   

Besisukiojant po spalvingą šeimų pasaulį, aplink susiburia tokie pat ir draugai – vertinantys kokybę, išskirtinumą, atsakingai žiūrintys į savo veiklą, suprantantys kas yra tikra vaikystė, džiaugsmas ir laikas su pačiais artimiausiais. Tad nenuostabu, kad savo naujam ir jau pamiltam miestui Klaipėdai, norėjome padovanoti išskirtinių prekių parduotuvę. Taip atsirado Boutique By Smailer, vieta kurioje visada Jūsų laukia charizmatiški, kokybiški, įdomūs, spalvingi, lavinamieji, turintys savo vertybes ir istoriją žaislai, bei aksesuarai vaikams ir Jų tėveliams!

Čia visada sužinosite visą informaciją apie produktus, suteiksime galimybę juos išbandyti, įsitikinti jų kokybe, vaikai galės praleist laiką įrengtoje žaidimų zonoje, o mes, mamos, mielai pasišnekučiuoti ir rasti atsakymus į visus mums rūpimus klausimus. Juk dovanos vaikams labai svarbu. Tai ne tik džiaugsmas, tai ir edukacija, emocijos, įspūdžiai.  Žaislai vaikams tampa draugais, neretai ir guodėjais, ir patarėjais. Juk čia gyvena ir draugauja patys pačiausi žaislaiApsilankykite!

   

 

" PAVERSK SAVO MYLIMĄ UŽSIĖMIMĄ DARBU, IR TAU NIEKADA NEBEREIKĖS DIRBTI"

Rodos taip banalu, bet TAIP TIKRA. SMAILER įkūrėja Dalia, su šiuo liaudyje žinomu posakiu sutinka šimtu procentų. Ji nei akimirkos nesigailėjo, kad paliko mylimą, patinkantį darbą ir savo širdį atidavė veiklai, kuri yra jos gyvenimas, jos džiaugsmas ir didžiausias aistra.

SMAILER – visiems skoniams, visiems norams, visiems Orams...