Dovanos vaikų grupėms | patarimai ir idėjos

Užsitęsęs ruduo ir niekaip neateinanti žiema neleidžia mums patikėti, kad beliko tik mėnuo iki didžiausių metų švenčių – Kalėdų. Tad nieko nuostabaus, kad visų laukta Kalėdinė karštinė dar neprasidėjo. 

Bet, stropesni, o galbūt praeitais metais pasimokę ir negavę norimų dovanų savo vaikams tėveliai jau sukruto.  Darželių, mokyklų ar būrelių grupių tėvelių forumuose prasidėjo pasiruošimas Kalėdiniams vakarėliams. Viena iš dažniausių ir daugiausiai emocijų sulaukianti tema, žinoma – DOVANOS VAIKAMS.

Kažkam svarbu dovanos kaina, kažkam dovanos kokybė, kažkam panaudojimas, kažkas nerimauja, nes galvoja, kad renkama dovana vaikui nepatiks, kažkas kraipo galvą, nes tėvelių išrinktą dovaną jau turite. Tad kaip gi išrinkti tą pačią nuostabiausią ir visiems įtinkančią DOVANĄ!

Dalinamės su Jumis mūsų klientų patirtimis, kaip jie rado tą aukso viduriuką, kad visi liktų patenkinti!

1. Esate paskyrę nedidelį biužetą, todėl manote, kad už jį nieko gero nepavyks įsigyti! Vat šioje vietoje Jus nustebinsiu. Net turint tik 5. Eur., biudžetą galite vaikams padovanoti ir šaunią dovanėlę ir dar liks pinigėlių kalėdiniam meduoliui. Tikrai taip, štai Jums keletas pvz: Plus Plus konstruktorius, Lipdukai, loginis žaidimas, stebuklingas tušinukas, trintukas, įsigiję šias dovanėles dar tikrai į dovanų maišelį galėsite įdėti ir saldumyną.

2. Jau turimite tokį žaislą, kurį renka grupės tėveliai! Pritariu, gauti dar vieną analogišką dėlionę, knygutę, lėlytę arba mašinėlę nebus labai malonu, bet jeigu kalba pasisuka apie konstruktorius ar kūrybinius rinkinius, nerimauti tikrai nereikės. Tuo ir yra nuostabūs Laq ir Plus Plus konstruktoriai, juk gavus kad ir nedidelę arba jau turimą pakuotę, nuraminkite vaikučius. Šiuose konstruktoriuose svarbu detalės - jų skaičius ir spalvos, tad subėrę gautą rinkinį į bendrą dėžę turėsite tiesiog daugiau detalių ir taip pat turėsite galimybę konstruoti didesnius objektus. Na o jeigu jau esate darę tokią edukacinę užduotį, nieko tokio ,bus proga pakartoti ir įsivertinti kaip patobulėjote nuo praeito karto, kai ją atlikote.

3. Būtinai visiems vaikams vienodos dovanos, nes kitaip liks nusivylusių. Tikrai taip, rimtas argumentas lopšelio, darželio vaikų grupėms. Bet mūsų vaikai šiais laikais taip greitai auga ir jų suvokimas keičiasi, kad neretai atėjus priešmokyklinei ar pradinei klasei ,jie tikrai nesupyks jeigu gaus dovaną su skirting paveikslėliu nei draugo. Tad labai rekomenduoju, renkantis dovanas tokio amžiaus vaikams, nebijoti skirtingų paveiksliukų (nekalbu apie skirtingas dovanas, čia akcentuoju, tik skirtingus paveiksliukus). Pvz renkant kortų žaidimus dovanokite juos įvairius (dydis vienodas taisyklės kitokios), juk tikrai vaikai juos nešis į mokyklą ir pertraukų metu turės įvairesnių žaidimų.

4. Nepamirškite ir tematinių, Kalėdinių dovanėlių. Žinau, kad vieni tai labai vertina, kiti kaip tik vengia, na nes gi baigsis Kalėdos ir kur dėti tą Kalėdinį žaislą. Jeigu kalba pasisuka šia linkme, tuomet be galo rekomenduoju sezoninius konstruktorius (kaip paskui juos panaudoti kalbėjau 2 punkte), bei kūrybinius darbelius, kuriuos atlikę vaikai galės padovanoti močiutei, tetai ar kitam šeimos nariui, kuris tikrai liks labai patenkintas ir suras vietą šiai Dovanai.

5. Nepamirškite edukacinių dovanų! Juk šias Dovanas vaikas gaus iš Kalėdų senelio, kuris atvyko į ugdymo įstaigą, nes čia jis tikisi sutikti daug protingų ir smalsių vaikų. Tad ir dovanos turi būti protingos ir lavinančios, skatinančios kūrybiškumą.  Aš neabejoju, kad net ir nemėgstantis edukacinių veiklų vaikas, gavęs tokią dovaną iš Kalėdų senelio mielai ir smalsiai ja susidomės. O būtų dar šauniau, jeigu mokytoja šventiniu laikotarpiu paskatintų dovanoti  kūrybines bei edukacines dovanas, pakviestų atsinešti jas į klasę/grupę ir  atlikti visiems kartu.

6. Kokybiški ir edukaciniai žaislai yra labai brangūs! Taip, kokybiškai žaislai savyje turi daug puikių savybių, dėl ko jų kaina yra šiek tiek didesnė už kitų. Bet norėčiau paakcentuoti, kad iš Kalėdų senelio gauta dovana nebūtinai turi būti labai didelė. Juk pats Kalėdų senelis ir jo programa jau yra džiaugsmas, be to, jeigu visi vaikai gauna vienodo dydžio dovanėles, tikrai tai nesukelia nepatogumo.  Vedu link to..., kad gal geriau kokybiška ir naudinga mažesnė dovana, negu kalnas plastmasės, kurią labai greit išmesite?

Na o mes šiais metais kaip reikiant padirbėjome ir padarėme labai didelį darbą už Jus! Mūsų internetinėje parduotuvėje dovanos grupėms suskirstytos pagal vaikų amžių: 

lopšeliui (1,5-3m),

darželiui (3-5m.),

priešmokyklinei/pirmai kl. (5-7m.),

pradinukams (7-10m.).

Atsidarę dominančią kategoriją ,prekes galite išsifiltruoti nuo mažiausios iki didžiausios kainos, taip sutaupysite laiko ieškodami savo biudžetui tinkamos dovanos. Ir žinoma, nepamiršome nuolaidų. Kad visiems būtų paprasta ir aišku, ir nereikėtų  laukti nuolaidų, mes Jums dovanojame nuolaidas iš karto,priklausomai nuo perkamo kiekio – 6 -11 dovanų -10%, 12 ir daugiau dovanų -15 % nuolaida. 

Ech… gražus tas Kalėdinis laikotarpis, tiek daug tyrumo, tiek daug stebuklų, tiek daug netikėtumų… Svarbiausia, neapkrauti saves bereikalingomis, sunkiomis paieškomis ir norėjimu įtikti visiems.

Pasirūpinkite dovanėlėmis jau dabar ir mėgaukimės nuostabiu žiemišku gruodžiu ramiai!

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis