Smailer.lt|kepures vaikams|Vaikiška kosmetika ir aksesuarai|Patalynė

PREKĖS VAIKAMS

Vaikų pasaulis toks spalvingas ir nenuspėjamas, kad tik belieka juo žavėti ir stebėti iš šono, šiek tiek padedant jiems į jį įnešti dar daugiau spalvų ir džiaugsmo. Mums paprasti, bet jiems nesuvokiamai stebuklingi dalykai skatina vaikų vaizduotę, kūrybiškumą na ir žinoma suteikia galimybę pažinti kiek kitokį, nei kasdieninį pasaulį.

Čia rasite visko, ko reikia vaikų nepaprasto pasaulio pažinimui. Tai ir vaikiškos patalynės, su kuriomis jis galės pasijusti mylimu herojumi. Mylimiausi vaikiški aksesuarai, tokie kaip segtukai, plaukų gumelės, apyrankės, pakabukai, auskariukai ir lipdukai, kurie leis pasijusti tartum pasakoje. Nepamiršome ir saugios vaikiškos kosmetikos, ją naudojant ir mama bus rami dėl mažosios saugumo ir mažoji pasijus tarsi mini mama. 

O tam kad vaikystė galėtų būti nerūpestinga čia rasite gausų Lietuviškų SMAILER kepurių ir kaklo aksesuarų, asortimentas vaikams. Čia savo stilių papildys ir mylimą kepurę ras ir mažiausi ir ūgtelėję, tiek berniukai tiek mergaitės. Norvegiška termoavalynė Dock Boot, nuo akstyvo rudens iki vėlyvo pavasario vaikams leis džiugtis nerūpestingais žaidimais kieme, bet kokiu oru.

Pasinerkim į nepaprastą vaikų pasaulį...

Rodoma 1-12 iš 784 prekės(-ių)
Rodoma 1-12 iš 784 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Snails nagų lipdukai

Kaina 2,75 €

Nagų lipdukai - mažos dovanėlės stiprina draugystę... o ypač...

Spalva