APIE MUS

SMAILER – visiems skoniams, visiems normas, visiems Orams.

SMAILER šeima savo pilną nuotykių ir iššūkių veiklą pradėjo dar 2014 metais, kai gimė pirmoji pati ryškiausia mieste Kepuraitė! Tas nenuvaldomas noras dalintis, nuo toks ryškios kepuraitės pasiuvimo akimirkos išsiplėtojo į daugiausiai spalvų, daugiausiai modelių savyje talpinantį kepuraičių ir kitų siuvinių prekės ženklas SMAILER...

SMAILER tai Spalvingas Atsakingas Energingas Malonus Įdomus Reiklus ..... prekės ženklas.

SMAILER kuriamas taip, kad šeimos patirtu tik malonius ir smagius netikėtumus.

SMAILER paprasti, ypač kokybiški ir laikui nepavaldūs modeliukai nešiojami ne vieną sezoną ir ne vieno vaikučio.

SMAILER didžiausias spalvų ir modelių pasirinkimas. Nebijome ekspermentuoti, todėl būtent čia rasite viską ko Jums reikia.

SMAILER visada šalia Jūsų – būname dižiausiuose parodose, Jūsų miestų šventėse, esame pasiekiami internetu ir žingsnis po žingsnio plečiame savo partnerių ratą, kad kuo paprasčiau mus surastumėte.

SMAILER. tai ne vieno žmogaus darbas, tai komanda, kurios meilė, rūpestis ir atsakingumas daro stebuklus...

Besisukiojant po spalvingą šeimų pasaulį aplink susiburia tokie pat ir draugai – vertinantys kokybę, išskirtinumą, atsakingai žiūrintys į savo veiklą, suprantantys kas yra tikra vaikystė, džiaugsmas ir laikas su pačiais artimiausiais. Tad nenuostabu, kad savo naujam ir jau pamiltam miestui Klaipėdai norėjome padovanoti išskirtinių prekių parduotuvę. Taip ir atsirado Boutique By Smailer, vieta kurioje visada rasite charizmatiškų, kokybiškų, įdomių, spalvingų, lavinamųjų, turinčių savo vertybes ir istoriją žaislus, bei aksesuarus vaikams ir Jų tėveliams! Čia visada sužinosite visą informaciją apie produktus, suteiksime galimybę juos išbandyti, įsitikinti jų kokybe, vaikai galės praleist laiką įrengtoje žaidimų zonoje, o mes, mamos, mielai pasišnekučiuoti ir rasti atsakymus į visus klausimus susijusius su dovanomis, edukacija ir žaislais, juk čia gyvena ir draugauja patys pačiausi žaislai!

Boutique by Smailer – Kad vaikystė būtų spalvinga!

Visada Jūsų SMAILER...

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą