VASAROS STOVYKLOS

Tik mūsų stovykloje vaikai gaudys geriausias vasaros akimirkas

Svarstote, kaip turiningai, smagiai ir įsimintinai praleisti vasarą vaikams? Būtent tokia bus Smailer City studijos organizuojama Vasaros dienos stovykla vaikams nuo 4 m. iki 8 m.

Net trys skirtingų temų dienos stovyklos:

07.08 – 07.12 – Pažintinė stovykla „Atrask Jūros pasaulį“. Išskirtinai jūra ir viskas su ja su susiję kvepianti stovykla, kurioje viskas suksis apie jūrą - jos gyventojus, augmenija, laivus, ekologiją. 

07.29 – 08.02 – Grožio stovykla „Aš princesė“. Išskirtinai grožiu ir elegancija spindinti stovykla mergaitėms. Joje iš specialistų sužinosime apie gražių plaukų, odos ir nagų paslaptis, išbandysime šokio pamokas, mokysimės etiketo.

08.05 – 08.09 – Patyriminė „ Skanioji stovykla“. Stovykla orientuota į tinkamą mityba. Čia susipažinsime kas yra skanus, populiarus ir sveikas maistas. Išbandysime kepėjo, virėjo ir konditerio roles, pabūvosime įvairių restoranų/kavinių virtuvėse.

Kekvienos stovyklos dienatvarkėje numatytas laikas išvykoms į lankytinus objektus arba svečių priėmimas mūsų studijoje, laikas ir žaidimai gryname ore – parke, edukacinės ir kūrybinės veiklos, bei užsiėmimai, laisvo žaidimo ir poilsio laikas.

Privalumai:

Rūpestingos ir profesionalios auklėtojos – Mums svarbu, kad vaikai gautų kokybišką dėmesį, būtų saugūs ir prižiūrėti, tad planuojamai 20 vaikų grupė prižiūrės net 3 auklėtojos.

Kiekvieną dieną vis kitokia įtraukianti pramoginė ir edukuojanti programa. Daug skirtingų veiklų leis vaikams atrasti save, surasti savo stiprybes, mokys komandiškumo. Programoje rastas tobulas balansas tarp buvimo gryname ore ir viduje.

Lankstus tvarkaraštis: Galite rinktis  Jums patogų lankytinų dienų skaičių – 5, 3 ar tik 1.

Kaina: 5dienos - 220 Eur., 3 dienos - 160 Eur., 1 diena - 60 Eur.

Pailgintas darbo laikas: 7.40 – 17.30 (aktyvioji programa 9.00 – 16.30)

Subalansuotas ir kokybiškas maitinimas: pusryčiai, pietūs ir pavakariai. Tarpuose vaisių ir daržovių užkandžiai.

Nuolaidos pasirinkusiems kelias stovyklas, broliams/sesėms/draugams – jau buvai pas mus stovykloje pernai metais? Ar planuoji atvykti į dvejas stovyklas šiemet? Šaunu suteiksime – 20% nuolaidą. Atvyksi į stovyklą su broliu/sese ar draugu? Tuomet visiems pritaikysime – 15% nuolaidą.

Kodėl verta rinktis dienos stovyklas:

- Skatinamas nuolatinis mokymasis.

- Susirandama naujų draugų.

- Mokomasis savarankiškumo, ištvermės ir komandiškumo.

- Smagios vasaros veiklos lauke.

- Laukia daug linksmybių, nuotykių ir naujų patirčių.

REGISTRUOKIS Į STOVYKLĄ: SPAUSTI ČIA 

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis