Kaip švęsti Valentino dieną su vaikais?

Nemažai skeptikų pasakytų, kad Valentino diena yra įsimylėjėlių dieną, tad tikrai ne vaikų šventė. Bet... turbūt pritarsite man, kad matydami, kaip šia diena džiaugiasi ir su kokiu jauduliu mini net ir mažiausi vaikai, galima užsimerkti prieš tikrąją šios dienos prasmę ir tiesiog su vaikais švęsti MEILĘ!

Meilė vaikams labai ypatinagas ir svarbus jausmas, tad Valentino dieną išskirtinai parodydami meilę ir vaikams, ne tik mylimiesiems, tikrai paliksite gilų atsiminimą jų širdelėse. Na, o kaip tai padaryti mažomis smulkmenėlėmis mes turime jums keletą patarimų:

1.     Šią dieną valgykite viską širdelės formos arba raudoną – pvz. nustebinkite pusryčiams iškepdama širdelės formos blynelių aplietų braškių džemu, arba ant įprastos avižinės košės užliekite širdelės formos uogienės. Pietums ir vakarienei vėl pagalvokite kas galėtų pavirsti į širdelę.

2.     Palikite siurprizą „Valentino dienos dovanėlę“ – visa esmė, kad tai nustebintų, o kas tai bus tikrai ne taip svarbu, pvz. kol vaikai vakare prausis ant pagalvės padėkite šokoladinių širdelių ir parašykite „Myliu tave“, įsivaizduokite, kaip įsimintina vaikams bus, kad mama prieš miegą, jau išsivalius dantis leido suvalgyti niekam neprilygstantį tikros meilės šokoladą.

3.     Laiką dienoje, kurį įprastai skiriate vaikams paverskite Valentininiu laiku. Pvz. jeigu šiandien nutarėte kartu konstruoti, tai konstruokite širdeles, jeigu nutarėte piešti, lipdyti modelinu ar užsiimti karpiniais – šias veiklas pritraukite prie meilės temos, jeigu išėjote pasivaikščioti į mišką – prisirinkite pilnas kišenes kankorėžių ar akmenukų ir iš jų sudėliokite didelę širdelę.

4.     Žiūrėkite filmus ar filmukus apie meilę – trūksta idėjų? Prisiminkite pačias gražiausias meilės pasakas, kaip pvz. Pelenė, Gražuolė ir pabaisa, Romeo ir Džiulijeta ir daugelį kitų.

5.     Padovanokite „Tik dviese“ čekį. Visa šio čekio esmė, kad vaikas turi sugalvoti ir pasikviesti vieną iš tėvų ir tik su juo dviese praleisti laiką. Padovanokite vaikui galimybę pačiam nuspręsti, ką nori veikti tik su mama ar tik su tėčiu, taip sužinosi kaip jis žiūri į Jus, ką labiausiai mėgsta su Jumis veikti ir suteiksite įsimintiną laiką, tokį kokį nori jis.

6.     Išskirtinės maudynės vonioje. Šią dieną įprastas maudynes paverSkite Valentiniškomis, pvz. į vandenį įpilkite pabarstukų, kurie vandenį nudažys raudonai, pridėkite rožių žiedlapių, o galbūt pasirūpinkite ir nustebinkite nauja širdelės formos plaušine ir skaniai, barškėmis kvepiančia dušo žele ar muilu.

 

Švęskite su vaikas šią meilės dieną ir paprastais dalykais parodykite kaip Jūs Juos mylite ir kokie Jie yra svarbūs!

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lakpritis Gruodis